header image

Kočička

Moje nová malá i velká dobrodružství, příhody, nehody či náhody najdete na nových stránkách.

Ale pokud chcete zvědět něco o mě, tak můžete číst dál...

Lidé mi říkají všelijak, nejčastěji nějakou odvozeninou mého kalendářního jména.

Narodila jsem se v minulém tisíciletí, přesněji v roce 1988, pro náročné v jeho první čtvrtině - přesný věk si spočítejte sami (pokud to dokážete...). Někteří lidé tvrdí, že v místech, která uvádím jako svůj domov, jsou na mapách nápisy "Zde jsou lvi". Tady je vidět, jak se mapám nedá věřit, žádného lva jsem tu nikdy nepotkala...

Studovala jsem  na ČZU (zemědělce, hnojárně - jak je komu libo) na fakultě životního prostředí. Obor krajinné a pozemkové úpravy, kdyby si pod tím někdo náhodou něco dokázal představit.

Je to už nějaký pátek, co mě chytla věc jménem skauting. Dlouhou dobu jsem aktivně vedla oddíl skautek, z nichž některé z těch prvních mi začly říkat "mami".

Sbírám obyč tužky - mám tužku s botičkama, tužku proužkovanou jako zebra, s drakem (tím co se pouští na podzim), s kompletní malou násobilkou, nebo třeba s exotickejma zvířátkama...

Co byste tak ještě chtěli vědět... Čtu Pratchetta, hrozně ráda lezu kam nemám, mívám bláznivé nápady, mám ráda kytičky, hraju na kytaru, stále mám svého oblíbeného plyšáka a mou oblíbenou barvou je barva lesa.

Rajče Youtube

Co se chystá?

Rubriky

Archiv

Odkazy

Rádio Černá hora Hrady.cz Order of the Stick OOTS.cz