header image

Silvestr 2011/2012

27.12.2011 (18:00) - 1.1.2012 (18:00), Základna Srbsko

Sraz účastníků bude v úterý 27.12. v 18:00 v Srbsku, čemuž odpovídá vlak 8850 s odjezdem z hlavního nádraží v 17:12, ze Smíchova v 17:20 a z Radotína v 17:28. Doporučujeme použít jízdenku PID: pokud máte pražskou tramvajenku, stačí jízdenka za 24 Kč s tím, že si ji označíte v místě nástupu a platí až do Srbska za předpokladu, že s ní zároveň ukážete i průkazku. Pokud průkazku nemáte, nebo vám na vlak neplatí, kupte si jízdenku za 32 Kč (z Radotína).
Pokud nevíte, o čem to tu, sakra, kecám, kupte si klasickou ČD jízdenku, ale počítejte, že to bude o pár korun dražší v závislosti na tom, odkud pojedete :-D
Návrat se předpokládá v neděli 1.1. kolem 13:00.

Cena letos bude o něco vyšší: 150 Kč na den. Je to z důvodu silně deficitního rázu loňské akce. V případě, že by došlo k přebytku, bude tento pochopitelně vrácen :)
Za silvestrovskou noc bude účtován příplatek 50 Kč.
Kdo pojede na celý termín, tj. od 27.12 do 1.1. (včetně odjezdů 1.1. dopoledne), bude zvýhodněn slevou 50 Kč.

Cena zahrnuje jídlo, pití, topení a nocleh. Spát se bude na zemi, měly by být k dipozici matrace, ale doporučujeme si beztak vzít karimatku. Spacák si vezměte určitě. Také nezapomeňte na přezůvky.
Co cena naopak nezahrnuje a s čím je dobré počítat navíc: dopravu na akci (min. 48 Kč), dopravu na výlety (záleží jak se dohodneme), bazén Beroun (pokud nás půjde víc jak 10, budeme mít slevu 10%, jinak cena 130-150 Kč na 2 hodiny).

Poslední, ale neméně důležité upozornění se týká alkoholu, tabáku a pyrotechniky:
Na místě bude k dispozici silvestrovský přípitek a něco málo piva na lepší trávení. Přípitek je v ceně silvestrovského příplatku, za pivo se doplácí podle spotřeby. Pokud si budete chtít přivézt s sebou nějaký alkohol, dejte nám, prosím, nejdříve vědět. Nemáme nic proti ochutnávce např. dobrého vína, či domácího likéru, ale rádi bychom se i nadále drželi hesla, že se tam nejedeme 'ožrat', ale užít si společně silvestra. Takže všeho s mírou.
Co se tabáku týče, kouření přímo na akci a stejně tak v přímém okolí základny (zahrada a před vraty na zahradu), je zakázáno. Pokud by měl někdo potřebu jít si zakouřit, půjde se projít někam dál od základny.
Pozor:
Na dodržování předcházejících dvou pravidel budeme trvat a vyhrazujeme si jako organizátoři akce právo takového člověka poslat domů. Tím, že s námi na akci pojedete, souhlasíte s tímto pravidlem. Děkujeme.

Pyrotechnika: vzhledem k tomu, že ani letos nebudeme stíhat novoroční ohňostroj v Praze, plánujeme uspořádat menší ohňostroj vlastní. Tím pádem pokud chcete nějakou pyrotechniku přivézt, klidně můžete. Něco málo bychom měli přivézt i my.

Svou účast můžete dát vědět tady:
Přihlašování
Přihlašování je otevřené do 23.12., ale přihlašte se, prosím, co nejdříve;)

zpět na archiv akcí

Rajče Youtube

Co se chystá?

Rubriky

Archiv

Odkazy

Rádio Černá hora Hrady.cz Order of the Stick OOTS.cz